Obilježavanje Dana škole u JU OŠ “Mustafa Busuladžić” Sarajevo

Dana, 01.04.2020.godine u prostorijama JU OŠ „Mustafa Busuladžić“ održana je svečana sjednica Nastavničkog vijeća povodom Dana škole. Sjednicom je rukovodio direktor škole Duran Mrnđić u prisustvu pedagogice škole Kulić Alme, te nastavnice bosanskog jezika i književnosti Kadrić Sabine i nastavnika informatike Osmanović Jasmina. Ostali uposlenici su pratili sjednicu putem platforme office365. Direktor škole Duran Mrnđić se obratio nastavnicima i učiteljima, te prigodnim govorom obilježio Dan škole u novonastaloj situaciji.
Poslije sjednice uručene su diplome i novčane nagrade za osvojeno prvo, drugo i treće mjesto u pisanju literarnog rada na temu „Upoznajmo Mustafu“. Također je uručena nagrada najaktivnijem članu školske biblioteke. Nagrade su preuzeli roditelji učenika u datim terminima.
Razrednici su učenicima od prvog do devetog razreda prigodnim tekstom putem platforme office 365 čestitali Dan škole.
Ove godine smo zbog novonastale situacije na ovako skroman način obilježili Dan škole s nadom i željom da se školsko zvono što prije oglasi i pozove đake u njihove klupe.