Daily Archives: Novembar 7, 2019

Historijski čas

Dana 29.10.2019.godine i 05.11.2019.godine bivši pripadnici 2.viteške brigade, Hećo Mirsad i Suljagić Muaz, su za učenike devetog razreda održali dva predavanja – historijska časa, gdje su govorili o ratnim dešavanjima i agresiji na BiH. Prvo predavanje je bilo na temu Raspad i olisulucija bivše SFRJ.

Donacija – Mašina za snijeg

Dana 05.11.2019.godine nastavnik turskog jezika Kemal Bjelak je, zajedno sa ostalim donatorima, donirao JU OŠ “Mustafa Busuladžić” mašinu za snijeg. Ovom prilikom im se srdačno zahvaljujemo na divnom gestu.

Utopljavanje starog objekta JU OŠ “Mustafa Busuladžić”

Utopljavanje stare škole u Dobroševićima počelo je od 26.09.2019.godine i trajaće oko 70 dana, ukoliko vremenski uslovi to budu dozvolili. Radove izvodi više kompanija, dok građevinske radove izvodi kompanija GTR d.o.o.Mostar. Mašinski radovi su već u završnoj fazi, a građevinski radovi su u toku.