Daily Archives: Februar 20, 2019

Predavanje na temu “Memorija Bosne”

18.02.2019. godine, Pukovnik Šaćir Hrustemović i Hamdija Lagumdžić održali su predavanje devetim razredima naše škole na temu “Memorija Bosne”. Učenici su sa zadovoljstvom pratili izvrsno predavanje naših ratni heroja, a posebno pukovnika koji nije štedio znanje prenijeti na mlađe generacije o svojoj jedinoj domovini BiH.

Humani gest učenika OŠ “Mustafa Busuladžić”

18.02.2019. godine, Na inicijativu učenika deveti razreda naše škole da se hitno pomogne našoj bivšoj učenici Šejli  Jašarević.  Šejla je  deveti razred, teško je bolesna i potrebna su joj velika novčana sredstva kako bi se liječenje nastavilo u inostranstvu. Naši učenici su uručili skromna novčana

EYOF 2019

Dana 10.02.2019. godine, na svečanom otvaranju EYOF-a prisutni učenici, nastavnici i roditelji OŠ “Mustafa Busuladžić”.