Daily Archives: Decembar 25, 2018

Podjela paketića

24.12.2018.god. Podjeljeno je 85 paketica. Priredbu za mališane organizovao je nastavnik Kadrić Juso sa studentima Pedagoške akademije i pedagogicom Almom Kulić. Priredbi su prisutvovali direktor skole Duran Mrnđić, nastavnici i roditelji mališana.

Lopov bude uvijek otkriven

19.12.2018.god… Rad policije u zajednici u saradnji sa Federalnim mupom realizovana je radionica “Lopov bude uvijek otkriven” u prostorijama škole za učenike šestog razreda. Radionici su prisustvovali razrednici Tanjas Seida, Kemal Bjelak i pedagogica skole Alma Kulić.

Svečana ceremonija dodjele certifikata

Svečana ceremonija dodjele certifikata polaznicima planinarske škole u 2018. godini.  Projekat “Planinarske družine – edukacija kroz planinarsku školu”. 19.12.2018.god. Također su voditelj družine Alma Kulic,  Eskija Mersad i Višnjić Lamija dobili certifikate.

Odbojkaški turnir u OŠ “Mustafa Busuladžić”

Povodom obilježavanja Dana Općine Novi Grad Sarajevo održan je dvodnevni turnir u odbojci za 2018. godinu u okviru ženske odbojkaške lige novogradskih škola. Turnir je otvorio načelnik Općine Novi Grad Sarajevo Semir Efendić a prisutan je bio i Fahri Solak, generalni sekretar Unije općina turskog