Daily Archives: Novembar 24, 2018

Sretan ti 75. rođendan Domovino

23.11.2018 .godine Sretan ti 75. rođendan Domovino Danas je u našoj školi održan prigodan kulturno/zabavni program za roditelje, učenike i goste u čast Državnosti BiH. Učestvovao je veliki broj učenika u različitim tačkama programa, a publika je bila oduševljena.

11 stipendija za talentovane učenike

Danas je svečano uručeno 11 stipendija za učenike koji svojim trudom, radom i odličnim uspjehom prestavljaju školu kroz razne nastavne sadržaje i van nastavne aktivnost kao i kulturnu i javnu djelatnost škole. Projekat “Jedan učenik  jedna stipendija” predvodi naš nastavnik turskog jezika Kemal Bjelak zajedno

Posjeta Srebrenici devetih razreda

Posjeta Srebrenici devetih razreda 20.11.2018. godine učenici devetih razreda su posjetili memorijalni centar Potočare u Srebrenici. Zahvaljujemo se opštini Novi Grad koja je sve troškove organizacije posjete preuzela na sebe. Razrednici Bišić Nedžad, Ozrinić Ana i Palić Ajeta su zajedno sa svojim razredima obišli Srebrenicu.