Prvo mjesto na kantonalnom takmičenju iz Islamske vjeronauke

18. 5. 2021. godine, stigla nam je divna vijest. Naša učenica Lamija Špiodić je na kantonalnom takmičenju iz Islamske vjeronauke osvojila 1. mjesto, sa osvojenih 99 bodova od mogućih 100. Ovo je zaista izuzetan rezultat i nešto sto će se dugo pamtiti, jer smo i u ovakvoj epidemiološkoj situaciji pokazali da su trud, vjera, odgovornost, rad, želja i ljubav za znanjem ključni faktori za postizanje uspjeha. Kako kaže nastavnica Lejla Agović, koja je pripremala našu Lamiju za ovo takmičenje: ”Sve se događa s razlogom, Stvoritelj je Milostiv i u svakoj situaciji daje ono što je najbolje po nas”, srcem vjerujemo da je u ovom osvojenom prvom mjestu hair po sve nas, našu školu, a posebno našu Lamiju koja je svojim znanjem obasjala naša srca te nas svojim primjerom podsjetila na vrijednost znanja. Učimo u ime Gospodara i neka ovo prvo mjesto na kantonalnom takmičenju iz Islamske vjeronauke bude podstrek i otvori vrata za još puno takvih rezultata u vremenu koje dolazi. Ponosni smo na našu dragu Lamiju Špiodić i zahvalni smo Stvoritelju za ovaj veliki uspjeh. Pored ovoga izuzetnog uspjeha, dužni smo se pohvaliti i našom dragom učenicom Lamijom Đozo koja je na kantonalnom takmičenju iz Islamske vjeronauke za deveti razred osvojila 11. mjesto sa 79 bodova, dok je pobjednik imao 90 bodova. Hvala našoj Lamiji na učešću u ovom takmičenju kao i na postignutom rezultatu. Ponosni smo na sve učenike koji su predstavljali našu školu na takmičenjima. Nastavnica Lejla Agović i njene učenice su pokazale i dokazale da uloženi trud, rad i odgovornost, ali i ono najbitniie, uložena ljubav u ono što radimo nikad neće razočarati i uvijek će uroditi plodom.