Svi za jednoga – jedan za sve

Ovih dana se, zbog vanrednih okolnosti, nastavnici i učenici vrijedno suočavaju sa izazovima online nastave. Iako fizički nisu zajedno u školskim klupama, učenici VII – 2 sa roditeljima i razrednikom Kemalom Bjelakom pokazuju da brinu jedni o drugima. Tako je na prvom roditeljskom sastanku održanom online dogovoreno da se roditelji, učenici i razrednik udruže i prikupe sredstva za nabavku dva mobilna pametna telefona za drugove koji nisu bili u mogućnosti da prate nastavu na ovaj način. Rečeno – učinjeno. Već danas (31. 3. 2020. godine) je predstavnica Vijeća roditelja VII – 2, gospođa Vejo predala kupljene uređaje. Izuzetno smo ponosni na naše učenike, roditelje koji su uvijek spremni da priskoče u pomoć, kao i nastavnike koji odgajaju svoje učenike da prije svega budu dobri ljudi.