VI-2 dodijelio poklone Roditeljskoj kući

Učenici VI 2 razreda i njihovi roditelji zajedno sa razrednikom Kemalom Bjelakom pripremili su paketice za djecu i njihove roditelje koji borave u Roditeljskoj kući. Dana 19.03.2019.godine razrednik VI 2 odjeljenja Kemal Bjelak je zajedno sa direktorom škole Duranom Mrnđićem i pedagogicom Almom Kulić i učenicima Anerom Glumcem i Amnom Đedović posjetili su Roditeljsku kuću na Jezeru i uručili paketiće u ime učenika, roditelja VI 2 odjeljenja i JU OŠ “Mustafa Busuladžić”. Ovom prilikom se zahvaljujemo učenicima i roditeljima VI 2 odjeljenja koji su podržali ovaj projekat. Također se zahvaljujemo gospođi Jasni Vatreš i ostalim uposlenicima na prijemu i susretljivosti. Ovo je prvi projekat u nizu gdje se nadamo i budućoj saradnji. Cilj projekta je bio razvoj empatije kod učenika i želje za pomaganjem u skladu sa mogućnostima. Također cilj projekta je bio da u pripremi paketića učestvuju podjednako i učenici i njihovi roditelji.