Obilježavanje noći Lejletu-l Kadr

Dana 19.05.2020.godine uoči noći Kadra u prostorijama škole je pripremljen iftar za postače kolektiva i goste. Program je pripremila nastavnica vjeronauke Agović Lejla, zajedno sa vrijednim učenicama Silnović Amrom, Bejtić Aminom, Husić Amilom i Husić Dželilom.
Iftaru je prisustvao određen broj nastavnika, tehničkog osoblja i gostiju, i sve je provedenom po preporukama Federalne civilne zaštite. Posebno nas je počastio svojim dolaskom načelnik općine Novi Grad Sarajevo mr.Semir Efendić sa svojom suprugom, koji je najzaslužniji za brzi napredak škole.
Direktor škole Duran Mrnđić je uručio prigodne poklone učenicama koje su izvele ramazanski program.
U tradiciji naše škole jeste održavanje iftara, pa smo i ove godine uspjeli uprkos pandemiji organizovati lijepo i tradicionalno druženje učenika, nastavnika i gostiju.