Realizovana ekskurzija za učenike IX razreda

[Best_Wordpress_Gallery id=”74″ gal_title=”eks2018″]

Realizovana ekskurzija za učenike IX razreda
U periodu od 06.05. do 09.05.2018. godine realizovana je ekskurzija za učenike IX razreda. Učenici i nastavnici su bili smješteni u Neumu u hotelu Jadranka sa vrhunskom uslugom. U sklopu ekskurzije organizovano je nekoliko izleta sa edukativnim sadržajima, gdje su učenici imali priliku da obiđu prvenstveno turističke potencijale naše zemlje, a zatim i Dubrovnik sa cjelodnevnim obilaskom .Krstarenje Neumskim zalivom i manjim odmorom na jednoj od platformi na moru uz upoznavanjem uzgoja školjki ostat će trajna uspomena kod učenika .Učenici su posjetili Počitelj, Hadžialijinu džamiju te tekiju u Blagajui i prirodne resurse rijeke Bune. Dalje su posjetili ljepote grada Mostara, muzej u Jablanici i druge dragocjene elemente Hercegovine.